Karrier

Marketing gyakornok

Az Omega Pharma egyike Európa 5 legnagyobb vény nélkül kapható termékeket gyártó vállalatának, jelenleg 35 országban van jelen.
A belgiumi központú vállalat a vény nélkül kapható gyógyszerek (OTC), orvostechnikai eszközök és kozmetikumok piacának egyik meghatározó szereplője.
A Omega Pharma Hungary Kft. marketing csapatába most marketing gyakornokot keresünk hosszú távra.

Feladatok:

  • a brand managerek munkájának támogatása piacelemzésekkel, riportokkal
  • ügynökségekkel való kapcsolattartás
  • csomagolásfejlesztési projektek koordinálása
  • adminisztrációs feladatok
  • részvétel kreatív anyagok fejlesztésében (szórólap, banner, TV reklám stb.)
  • hosszú távon lehetőség önálló projektek menedzselésére

Számunkra Te vagy az ideális jelölt, ha

  • felsőfokú tanulmányokat folytatsz nappali tagozaton és aktív hallgatói jogviszonnyal rendelkezel legalább 2018. januárig vagy tovább
  • preferáltan gazdasági tanulmányokat folytatsz
  • érdeklődsz a marketing iránt
  • folyékonyan, legalább középfokon beszélsz angolul
  • legalább heti 30 órát tudsz vállalni
  • erős gyakorlati MS Office - ismeretekkel bírsz

Amit kínálunk:

  • Versenyképes diákmunka bérezés
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Hosszú távon önálló, komplex feladatok
  • Dinamikus, fiatal csapat

Előnyt jelenthet

  • Korábbi munkatapasztalat

Az angol és magyar nyelvű önéletrajzokat az info@omega-pharma.hu címre várjuk.